GENERAL ELECTRIC THED136015WL Molded Case Circuit Breaker, 15A, 3P, 25kAIC at 480V | CE6KFC
GENERAL ELECTRIC THED136015WL Molded Case Circuit Breaker, 15A, 3P, 25kAIC at 480V
Item: CE6KFCModel: THED136015WL
In Stock
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Miniature Circuit Breaker
Amps 15A
Frame Type TED
Number Of Poles 3
Voltage 600V AC