GENERAL ELECTRIC TEML36100 Molded Case Circuit Breaker, 65kAIC@480V, 100A, 3 Pole
Product Specifications:
| Item | Miniature Circuit Breaker |
| Amps | 100A |
| Frame Type | TEML |
| Number Of Poles | 3 |
| Voltage | 600V AC |