GENERAL ELECTRIC TED136YT150 Molded Case Circuit Breaker, 14kAIC@480V, 150A, 3 Pole | CE6KED
GENERAL ELECTRIC TED136YT150 Molded Case Circuit Breaker, 14kAIC@480V, 150A, 3 Pole
Item: CE6KEDModel: TED136YT150
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item Miniature Circuit Breaker
Amps 150A
Frame Type TED
Number Of Poles 3
Voltage 600V AC