GENERAL ELECTRIC TED134150WL Molded Case Circuit Breaker, 18kAIC@480V, 150A, 3 Pole | CE6KDY
GENERAL ELECTRIC TED134150WL Molded Case Circuit Breaker, 18kAIC@480V, 150A, 3 Pole
Item: CE6KDYModel: TED134150WL
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item Miniature Circuit Breaker
Amps 150A