GENERAL ELECTRIC FBV26TE090RV Molded Case Circuit Breaker, 90A, 600VAC, Thermal Magnetic | CE6JXU
GENERAL ELECTRIC FBV26TE090RV Molded Case Circuit Breaker, 90A, 600VAC, Thermal Magnetic
Item: CE6JXUModel: FBV26TE090RV
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item Miniature Circuit Breaker
Amps 90A
Frame Type FB
Number Of Poles 2
Voltage 600V AC