GATES 19MGT-4902-100
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
| Color | Blue |
| Cord Material | Carbon |
| End Type | Open End |
| Material | Polyurethane |
| Sided | Single Sided |
| Tooth Form | Curvilinear |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 5.13 |
Explore Products
- SQUARE D PGL36080 Circuit Breaker Feed-thru 800 Amp 600vac 3p 35kaic@480v
- EATON XTAR032C21B5E005 Reversing Electronic Motor Starter, 32 A, 220-240 V, 50/60 Hz, C Frame, 45 mm, 1-5 A Xtoe
- VERMONT GAGE 141178560 Plug Gage, Class X, Go, Steel, 0.7856 Inch Size
- ROMOLD R-GRID Grid, 1200 x 1200mm Size
- RULAND MANUFACTURING MSP-55-A 55mm Two-Piece Shaft Collar, Aluminum, Clamp Style, 82mm OD, 19mm Wd.