SURE SERVO SV2C-E222-20NN Encoder Feedback Cable, Mating Connectors, 65.6 ft. Cable Length
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
| Item | Cable |
| Product Datasheet | automation-direct-sv2c-b120-03fb.pdf |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 1.68 |
| HS code | 854442 |
| Country of Origin | CN |
Documentation:
Explore Products
- BOSTON GEAR 285.25.2830 Clutches and Brake
- HUBBELL WIRING DEVICE-KELLEMS DS120R Wall Switch, 1 Pole, 20A, Red, 120 to 277V AC, Back and Side