FUJI ELECTRIC SC-E4-24VAC Iec Contactor, 80A, 3 N.O. Power Poles, 24 VAC Coil Voltage | CV6NWF
FUJI ELECTRIC SC-E4-24VAC Iec Contactor, 80A, 3 N.O. Power Poles, 24 VAC Coil Voltage
Item: CV6NWFModel: SC-E4-24VAC
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Contactor
Ac Coil Voltage 24V
Hts 8536490065
Product Datasheet fuji-electric-sc-e02p-110vac.pdf
Supplier Standard Pack 1
Shipping Info:
Ship weight (kg) 1.08
HS code853649
Country of OriginCN
Documentation:
Datasheet
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.