FUJI ELECTRIC DR30D0L-E3SZC LED Indicating Light, Permanent Light Function, 30mm, Blue, 41mm, Dome, Plastic Base
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
| Item | Light |
| Barrel Size | 30 mm |
| Product Datasheet | fuji-electric-dr30d0l-e3azc.pdf |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.05 |
| HS code | 853120 |
| Country of Origin | JP |
Documentation:
Explore Products
- HUCO 269.25 Adjustable Friction Clutch With Clamp Oldham Coupling, 6 Plate, 25 Size, Aluminium
- BDG 99-1-9730-8-K Coated Glove, A2, Knit, M, 9.25 Inch Length, PR
- WATTS 1 LF3008 0009882 Dielectric Union 1 Inch Fbp x Solder 250psi
- WRIGHT TOOL 31-19MM Standard Metric Socket, 3/8 Inch Drive, 12 Point, 19mm