FPE NJL632150 Bolt On Circuit Breaker Njl 150 Amp 600vac 3p 30kaic@480v
Product Specifications:
| Item | Bolt On Circuit Breaker |
| Aic Rating | 30 kAIC @ 480V |
| Amps | 150A |
| Frame Type | NJL |
| Number Of Poles | 3 |
| Voltage | 600V |