FPE NFJ634250 Bolt On Circuit Breaker Nfj 250 Amp 600vac 3p 18kaic@480v
Product Specifications:
| Item | Bolt On Circuit Breaker |
| Aic Rating | 18 kAIC @ 480V |
| Amps | 250A |
| Frame Type | NFJ |
| Number Of Poles | 3 |
| Voltage | 600V |