Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
| Item | Gearbox |
| Product Datasheet | automation-direct-wg-175-005-d.pdf |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 12.6 |
| HS code | 848340 |
| Country of Origin | CN |
Documentation:
Product Variants
| Product | Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|---|
Explore Products
- EATON ECX09D1AWA-R63/C
- ANVIL 0500302138 Adjustable Swivel Ring, 1 1/4 Inch Size
- MORSE CUTTING TOOLS 11606 Jobber, #32 Length, High Speed Steel, Bright
- HUBBELL WIRING DEVICE-KELLEMS GF15R Gfci Receptacle, 15A, Red
- DIXON RZL-340-HWA
- GROVE GEAR WF832GRL Speed Reducer Motor Mount Base
- VIBCO MHISS-130 Silent Turbine Vibrator 300 Lb.
- OSG 859740411 Jobber Length Drill Bit, #21 Size, 43 mm Flute Length, 87 mm Overall Length