IRON HORSE HPX1-UVT-120VAC Field Installable Undervoltage Trip, Right Side Mount, 120 VAC /110 VAC Sensing Range
Get it by Tuesday, May 26
Product Specifications:
| Item | Trip |
| Product Datasheet | automation-direct-hpx1-mbpt.pdf |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.12 |
| HS code | 853641 |
| Country of Origin | KR |
Documentation:
Explore Products
- APOLLO VALVES 4A00801 RK4A2CMR Kit, Complete Rubber, 2 Inch Size
- TB WOODS 5V1503 Narrow V-Belt Sheave, Cast Iron, 5V Type Belt, 15 inch Datum Dia., 15 inch Pitch Dia.