IRON HORSE HMC-75A30-22-DL Iec Contactor, 75A, 3 N.O. Power Poles, 2 N.O./2 N.C. Auxiliary Contacts
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
| Item | IEC Magnetic Contactor |
| Product Datasheet | automation-direct-hmx1-padt-or.pdf |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 2.66 |
Explore Products
- CLE-LINE C22833 Jobber Length Drill Bit, 3.50 mm Size, 70 mm Overall Length