FATH INC 093W8901N10 Inside-Corner Bracket, Gusseted Inside-Corner Bracket, 86 mm x 90.1 mm x 90 mm | CP4XTM 55MT85
FATH INC 093W8901N10 Inside-Corner Bracket, Gusseted Inside-Corner Bracket, 86 mm x 90.1 mm x 90 mm
Item: CP4XTMModel: 093W8901N10Cross Ref: 55MT85
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Product Specifications:
Item Bracket
Color Silver
Connector Type Connection Angle
Corner Bracket Style Open
Finish Unfinished
For Slot Width 10.141 mm
Material Aluminum
Mfr. Series 45 Series
Number Of Mounting Holes 8
Overall Length 86 mm
Overall Width 90.1 mm
Product Type Gusseted Inside-Corner Bracket
System Of Measurement Metric
Width 90.1 mm