ERICKSON DV50BHPMC25165M Milling Chuck, DV50 Taper Size, 2-3/4 Inch Hole Dia, 165.00 mm Projection | CP4QHK 313TG7
ERICKSON DV50BHPMC25165M Milling Chuck, DV50 Taper Size, 2-3/4 Inch Hole Dia, 165.00 mm Projection
Item: CP4QHKModel: DV50BHPMC25165MCross Ref: 313TG7
In Stock
Get it by Friday, May 22
5.00% off
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Milling Chuck
Coolant Fed Coolant Through
Hole Dia. 2 3/4"
Overall Length 266.75 mm
Projection 165 mm