ERICKSON BT50BHPMC25105M Milling Chuck, BT50 Taper Size, 2-3/4 Inch Hole Dia, 105.00 mm Projection | CP4QGN 313TG3
ERICKSON BT50BHPMC25105M Milling Chuck, BT50 Taper Size, 2-3/4 Inch Hole Dia, 105.00 mm Projection
Item: CP4QGNModel: BT50BHPMC25105MCross Ref: 313TG3
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item Milling Chuck
Coolant Fed Coolant Through
Hole Dia. 2 3/4"
Overall Length 206.8 mm
Projection 105 mm