ENCORE EP-745-18-28 Poly Tubing Dispensers, 13 Inch Width, 34 Inch Height | CP4GQD 61HN32
ENCORE EP-745-18-28 Poly Tubing Dispensers, 13 Inch Width, 34 Inch Height
Item: CP4GQDModel: EP-745-18-28Cross Ref: 61HN32
In Stock
Get it by Monday, May 25
5.00% off
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Roll
Color Black
Depth 13"
For Core Dia. 3"
Height 34"
Material Steel
Mounting Type Countertop Mount
Recommended Bag Length 12"
Recommended Bag Width 28"
Width 13"