ELOBAU 470EFR2D12K0022 Configurable Safety Relay Unit
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
| Item | Relay |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.24 |
| Ship height (cm) | 2.25 |
| Ship length (cm) | 12 |
| Ship width (cm) | 13 |
| Country of Origin | DE |
Product Variants
| Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|
Explore Products
- WARING COMMERCIAL WFP16S4
- DAYTON 10A172 Float Switch Chemical-resistant 1/4 Hp
- SMC VALVES CKZT80TN-90T Power Clamp
- OSG 11534815 Screw Machine Drill Bit, 5/32 Inch Size, 22 mm Flute Length
- PROTO J5449BL Quick Release Ratchet, 1/2 Inch Drive Size, 10 Inch Overall Length
- ADVANCE TABCO TA-11F-2 Double Sink Welded Into Table Top, 10 X 14 X 10 Inch D Bowls
- APPLETON ELECTRIC K50CA Conduit Body Cover, Size 1/2 Inch, Aluminium
Explore More
- KEYSHAFT
- Metal Utility Carts
- Voice Data Connectors
- Hardness Testers
- Automated Gas Detector Test Systems
- Abrasive Bristle Disc-Cup Shaped
- BOLLE SAFETY Solis Safety Glasses
- RUD CHAIN VRM VIP Eye Nuts, Metric
- ACME ELECTRIC WI002 Series Medium Voltage Transformers, 3 Phase, 60Hz, 2.5kV & 5kV Class
- ASSOCIATED SPRING RAYMOND R19 Gas Springs
- GUARDAIR ThumbSwitch Safety Air Guns, Aluminium Extension, Aluminium Nozzle
- SQUARE D QOU Miniature Circuit Breakers, 1 Pole, Unit Mount