ELDON JAMES RL1.5-1-200PP-QC Reduction Elbow, 3/32 x 1/16 Inch Barb, Polypropylene QC | CJ8JRF
ELDON JAMES RL1.5-1-200PP-QC Reduction Elbow, 3/32 x 1/16 Inch Barb, Polypropylene QC
Item: CJ8JRFModel: RL1.5-1-200PP-QC
In Stock
Get it by Monday, May 25
This product can only be shipped in multiples of 134
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Cleanroom Manufactured Yes
Color Natural
Dimensions 0.497" x 0.141" x 0.561"
Hose Barb Dash Size 1.5"