ELDON JAMES LMSLN-1.5MN-V-QC Stationary Male Luer, Lock 3/32 Barb Size, Medical Nylon, Violet
Item: CJ8HJNModel: LMSLN-1.5MN-V-QC
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
This product can only be shipped in multiples of 112
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Cleanroom Manufactured Yes
Color Natural
Dimensions 0.445" x 0.445" x 0.916"
Hose Barb Dash Size 1.5"