ELDON JAMES LF-1.5CVU-QC Female Luer, 3/32 Inch Inside Dia., Crystal QC | CJ8GQK
ELDON JAMES LF-1.5CVU-QC Female Luer, 3/32 Inch Inside Dia., Crystal QC
Item: CJ8GQKModel: LF-1.5CVU-QC
In Stock
Get it by Friday, May 22
This product can only be shipped in multiples of 264
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Cleanroom Manufactured Yes
Color Clear
Dimensions 0.445" x 0.445" x 0.688"
Hose Barb Dash Size 1.5"