Item: CJ8EHCModel: C1.5-1-200PP-QC
In Stock
Get it by Monday, May 25
This product can only be shipped in multiples of 193
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Cleanroom Manufactured Yes
Color Natural
Dimensions 0.141" x 0.141" x 0.77"
Hose Barb Dash Size 1.5"