ELDON JAMES C0-1.5-200WN Straight Coupler, 3/32 Inch Inside Dia., White Nylon | CJ8DYV
ELDON JAMES C0-1.5-200WN Straight Coupler, 3/32 Inch Inside Dia., White Nylon
Item: CJ8DYVModel: C0-1.5-200WN
In Stock
Get it by Friday, May 22
This product can only be shipped in multiples of 371
Product Specifications:
Color White
Dimensions 0.141" x 0.141" x 0.87"
Hose Barb Dash Size 1.5"