Item: CJ8DYTModel: C0-1.5-200PP-QC
In Stock
Get it by Monday, May 25
This product can only be shipped in multiples of 244
Product Specifications:
Cleanroom Manufactured Yes
Color Natural
Dimensions 0.141" x 0.141" x 0.87"
Hose Barb Dash Size 1.5"