ELDON JAMES A1032X-1.5-200NN Adapter, 10-32 Extended Thread Size, 3/32 Inch Barb, Natural Nylon
Item: CJ8CMUModel: A1032X-1.5-200NN
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
This product can only be shipped in multiples of 417
Product Specifications:
Color Natural
Dimensions 0.25" x 0.25" x 0.6"
Hex Size 1/4"
Hose Barb Dash Size 1.5"