ELDON JAMES A1032-1.5-200WP Adapter, 10-32 UNF Thread Size, 3/32 Inch Barb, White Polypropylene
Item: CJ8CKCModel: A1032-1.5-200WP
In Stock
Get it by Friday, May 22
This product can only be shipped in multiples of 371
Product Specifications:
Color White
Dimensions 0.25" x 0.25" x 0.56"
Hex Size 1/4"
Hose Barb Dash Size 1.5"