ELDON JAMES A1032-1.5-200PVDF Adapter, 10-32 UNF Thread Size, 3/32 Inch Barb, Grey Kynar 740
Item: CJ8CKAModel: A1032-1.5-200PVDF
In Stock
Get it by Monday, May 25
This product can only be shipped in multiples of 176
Product Specifications:
Color Gray
Dimensions 0.25" x 0.25" x 0.56"
Hex Size 1/4"
Hose Barb Dash Size 1.5"