EDWARDS SIGNALING MC2-120C2 2 Line Message Center, 5 1/2 Inch Depth
Item: CF4PYNModel: MC2-120C2
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Message Board
Depth 5 1/2"
Height 7.7"
Length 76.1"
Product Datasheet edwards-signaling-mc2-120c2.pdf
Standard UL, CSA Approval
Voltage Rating 120V AC