EDWARDS SIGNALING ANS100MDR2 Audio Notify Panel, 100W, Red
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
| Item | Audio Panel |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.38 |
| Ship height (cm) | 3.18 |
| Ship length (cm) | 10.16 |
| Ship width (cm) | 5.08 |
Product Variants
| Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|
Explore Products
- SUPCO E40110F24
- THOMAS & BETTS 5256 Conduit Fitting, 1-1/2 Inch Size
- ECEF 4301111 Drill Bit, 11mm Diameter, 160mm Overall Length