EATON XTFC016DDH IEC Motor Control Type F Fvnr Combination Controller, 16 A | BH8ZZJ
EATON XTFC016DDH Motor Controller, 16 A, 240V 50 Hz, 277V 60 Hz, Frame D, 55 Mm, 16 To 63 A, Frame Size D
Item: BH8ZZJModel: XTFC016DDH
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Motor Controller
Amps Rating 16A