EATON XRU2D24U Dpdt Screw Connection, 24V/ Vdc, 6A | BH8ARJ
EATON XRU2D24U Fixed Standard Terminal Block Relay, 6A, DPDT Contact, 24 VDC V Coil
Item: BH8ARJModel: XRU2D24U
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Relay
Amps Rating 6A
Height 3 3/5"
Length 3.1"
Quantity 10
Type Standard Terminal Block Relays
Voltage Rating 24V AC/DC