EATON VM610CKZ1 Vacuum Contactor Without Lugs, 610A, 220/240 Vac, 50/60 Hz
Item: BH7XNKModel: VM610CKZ1
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Contactor
Length 13.99"
Notes Supplied Without Line Or Load Lugs
Product Height 7"
Product Name Eaton Mining Rated Reversing Vacuum Contactor
Product Width 7.9"