EATON V200M4CU Nema Starter, Non-Reversing Vacuum Starter, 135A, Size 4, 40 Hp At 200V, 50 Hp At 230V | BH7UUT
EATON V200M4CU Nema Starter, Non-Reversing Vacuum Starter, 135A, Size 4, 40 Hp At 200V, 50 Hp At 230V
Item: BH7UUTModel: V200M4CU
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Motor Starter
Accessories Starter
Height 1"
Length 1"
Width 1"