EATON TL480N25 Solid State Torque Limiting Controller, 25A, 208-480 VAC, 1LONC-1ECNO Contact
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
| Item | Torque Limiter |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.72 |
| Ship height (cm) | 6.99 |
| Ship length (cm) | 19.05 |
| Ship width (cm) | 14.61 |
| Country of Origin | US |
Explore Products
- APPLETON ELECTRIC AFU0333-08 Emergency Cable Pull Switch, 20A, 125/250/480V AC, Actuator
- PASS AND SEYMOUR 5361 Single Receptacle Spec Grade, Heavy Duty, 20A, 125V, Brown