EATON R9E4400U Rotary Disconnect Switch, 400 A, Non-Fusible, Four-Pole, Switch Body, R9, 600 V | BH6PDV
EATON R9E4400U Non-Fusible Rotary Disconnect Switch, 600 VAC, 400A, 4P
Item: BH6PDVModel: R9E4400U
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Disconnect Switch
Amps 400A
Height 8 1/2"
Length 14"
Number Of Poles 4
Series Series R9
Width 17"