EATON R9D4200UDC Bussmann F15A Fuse, Silver Plated Cap, 1A, Non Indicating | BH6PDH
EATON R9D4200UDC Dc Rated Disconnect, 600 VAC, 200A, 4P
Item: BH6PDHModel: R9D4200UDC
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Disconnect Switch
Amps 200A
Height 7 11/25"
Length 2.95"
Number Of Poles 4
Series Series R9
Width 3.07"