EATON PRL2A3100X18C Pow-R-Stock Prl2A Panelboard, Interior, 480Y/277V, Three-Phase, 4W, 100A, 18 Circuit | BH6JZH
EATON PRL2A3100X18C Pow-R-Stock Prl2A Panelboard, Interior, 480Y/277V, Three-Phase, 4W, 100A, 18 Circuit
Item: BH6JZHModel: PRL2A3100X18C
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Panelboard
Amps 100A
Bus Material Copper
Bus Rating 100A
Enclosure Height 6"
Enclosure Width 8"
Length 0.3"
Number Of Circuits 18
Phase 3
Product Name Eaton Pow-R-Stock PRL2A panelboard
Series Prl2A