EATON PM3JI600 Molded Case Circuit Breaker Accessory Metering Module, Metering Module External Power
Item: BH6JJFModel: PM3JI600
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Metering Module
Frame Size Frame J-K
Height 5 1/2"
Length 8"
Series Series G
Type Metering Module External Power
Voltage Rating 600V
Width 5.13"