EATON ND4800WK C Molded Case Switch, Ng-Frame, Nd, Molded Case Switch | BH6ANK
EATON ND4800WK Molded Case Switch, Ng-Frame, 4 Pole, 800A, 600 Vac, Without Terminals, 50/60 Hz
Item: BH6ANKModel: ND4800WK
Product Specifications:
Item Circuit Breaker Switch
Height 6"
Length 16 1/2"
Width 9"