EATON ND4800T32W C Electronic Molded Case Circuit Breaker, Ng-Frame, Nd, Digitrip 310 Rms | BH6ANF
EATON ND4800T32W Molded Case Circuit Breaker, Electronic Lsi Trip, 4-Pole, 800A, 600 Vac, Without Terminals
Item: BH6ANFModel: ND4800T32W
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 5 1/2"
Length 11.13"