EATON MOD-BLG24 D Led Indicator, Module Size B, 24 Vac/Dc Nominal Voltage | BH4YFE
EATON MOD-BLG24 LED Indicator, 24 VAC/VDC, B Module Size
Item: BH4YFEModel: MOD-BLG24
In Stock
Get it by Monday, May 25
This product can only be shipped in multiples of 20
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Indicator
Height 1/2"
Length 1 1/2"
Module Size B
Nominal Voltage 24V AC/DC
Quantity 20
Special Features Used With Electro-Mechanical Relays
Type Series D1/D2/D7
Width 1/2"
Shipping Info:
Ship weight (kg) 0.01
Ship height (cm)1.27
Ship length (cm)3.81
Ship width (cm)1.27
Country of OriginUS
Product Variants
ProductModelMPNPrice
EATON MOD-ALG24 D Led Indicator, Module Size A, 24 Vac/Dc Nominal Voltage | BH4YEX MOD-ALG24MOD-ALG24-
RFQ
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.