EATON MHR200P1MMBPH Home Panel, Metered-Ringless, 200A, Bwh2200, Pedestal, Circuits: 8, Spaces: 16 | BH4XVR
EATON MHR200P1MMBPH Metered Ringless Mobile Home Panel, 8 Circuit, 16 Space, 200 A
Item: BH4XVRModel: MHR200P1MMBPH
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Housing Panel
Amps Rating 200A
Height 8"
Length 67"