EATON MDL3700H09 C Complete Molded Case Circuit Breaker, Mdl-Frame, Mdl, Complete Breaker | BH4XHQ
EATON MDL3700H09 Molded Case Circuit Breaker, Mdl-Frame, Mdl Type, 3-Pole, 700A, 600VAC, 250 Vdc, 50/60 Hz
Item: BH4XHQModel: MDL3700H09
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Item Circuit Breaker
Height 0.01"
Length 0.01"
Width 0.01"