EATON MDL3700C04S01 C Complete Molded Case Circuit Breaker, Mdl-Frame, Mdl | BH4XHH
EATON MDL3700C04S01 Molded Case Circuit Breaker, Mdl-Frame, Mdl Type, 3-Pole, 700A, 600 Vac, 250 Vdc
Item: BH4XHHModel: MDL3700C04S01
In Stock
Get it by Monday, May 25
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 0.01"
Length 0.01"
Width 0.01"