EATON MDL3600V C Complete Molded Case Circuit Breaker, Mdl-Frame, Mdl, Complete Breaker | BH4XHF
EATON MDL3600V Molded Case Circuit Breaker, Mdl-Frame, Mdl Type, 3-Pole, 600A, 600 Vac, 250 Vdc