EATON MBMSCVR12 Meter Socket Cover
Get it by Tuesday, May 26
€370.36 /unit
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
| Item | Cover |
| Height | 1" |
| Length | 1" |
| Type | Meter Socket Cover |
| Used With | MBED3042B200BF |
| Width | 1" |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.45 |
| Ship height (cm) | 2.54 |
| Ship length (cm) | 2.54 |
| Ship width (cm) | 2.54 |
Explore Products
- ANVIL 0862600319 3/4 Imp Forged Steel Socket With 90 Elbow
- MILWAUKEE VALVE 18085S Ball Valve, With Gauge Port, Male Tube End, RPTFE Seat, 3 Piece, Bronze
- ECEF BL51250 Forged Drill, Rolled, 12,5mm Diameter, High Speed Steel, Blister Pack
- REGAL 008654AS94 Hand Tap, 1 1/8-12 Size, H4 Limit, 4 Flutes, Taper With Alcrona Coating
- DIXON F17-B00A Jumbo Airline Filter with Automatic Drain
- KILLARK C27 Conduit Body, 3/4 Inch Size C Hub, Iron Form 7
- VULCAN HART 913102-00114 Ithercouple Fitting
- MAIN FILTER INC. MF0593479 0240R010BN4HCV Interchange Hydraulic Filter, Glass, 10 Micron, Viton Seal, 7.99 Inch Height
Explore More
- KEYSHAFT
- Bin Rail Systems
- Pneumatic Blasting Guns
- Structural Framing System Acc.
- Concrete Grabs and Slab Tongs
- Aluminum Perforated Sheets
- AKRO-MILS 30178 Shelf Bins
- LUMAPRO Flashlight Replacement Lamps, B3 Lamp Shape
- ANVIL 69H Series Trapeze Pipe Hangers
- EAGLE GROUP Mobile Instrument Table
- TSUBAKI QD Series, Sprockets, 3/4 Inch Pitch
- ELDON JAMES Chemical Resistant Santoprene Tubing
- ARO 2000 Series Piggyback Filter/Regulators
- HUBBELL - BRYANT Patch Cords, Speed Gain, Cat6, Slim
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
EATON MBMSCVR12 Meter Socket Cover
€370.36 /unit






