EATON MBFCVR18PV Swing Door, For Use With Meter Breaker
Get it by Friday, May 22
€309.50 /unit
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
| Item | Swing Door |
| For Use With | Mbe1224Pv125Btf, Mbe1224Pv125Bts |
| Height | 1" |
| Length | 1" |
| Type | Swing Door |
| Width | 1" |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.45 |
| Ship height (cm) | 2.54 |
| Ship length (cm) | 2.54 |
| Ship width (cm) | 2.54 |
Explore Products
- APOLLO VALVES 8200824 Service Kit, 2 Inch Size, Graphite Package, 3Pcs
- BRADY BBP31-PIPE-KIT Desktop Label Printer Kit, Pipe marking ID Kit, PC Connected/Standalone, Auto Cutter
- MORSE CUTTING TOOLS 14925 Screw Machine Drill, #23 Dia., 135 Degree
- DANFOSS 018F6192 Coil, 110V 10W 50/60Hz
- LOUISVILLE PK-FP1500 Ladder Label Kit, For Platform Stepladders, 7 Labels
- BRADY 7330-1 Pipe Marker, Blower Air, Red, White, Fits 2 1/2 to 7 7/8 Inch Pipe OD, 1 Pipe Marker
- OSG 8703080 Jobber Length Drill Bit, 10.80 mm Size, Carbide, Egias
- WATTS 30C-3246-60 0242070 Flexible Gas Connector, 1/2 x 3/4 Inch Nominal Size, 304 Stainless Steel
Explore More
- KEYSHAFT
- Fan Frames
- Portable GFCI
- Nail Pullers Wrecking and Pry Bars
- Relay Accessories
- Lamp Changers
- LOC-LINE Replacement Shield
- CONDOR Pigskin Leather Pearl Welding Gloves
- DESTACO 375-R Series Pull Action Latch Clamps
- ACME ELECTRIC Three Phase Dry Type Distribution Transformers, 240V Delta Primary Volts, 480Y/277 Secondary Volts
- GLOBE SCIENTIFIC Label Sheets, Cryo, 67 x 25 mm Size
- AETNA BEARING 1000 Series Ball Thrust Bearings
- SANDUSKY LEE American Heritage Series Storage Systems
- MANITOWOC Augers
- BUSSMANN C10M Series IEC And British Standard Fuses
- NIBCO 5801-2-F Series Flush Bushings, Spg x H, ABS DWV
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
EATON MBFCVR18PV Swing Door, For Use With Meter Breaker
€309.50 /unit


