EATON LT8320AA Molded Case Circuit Breaker Accessory, Trip Unit, 320 A | BH4QTW
EATON LT8320AA Molded Case Circuit Breaker Accessory, 320 A, 0-60%, 4 Pole, Frame L
Item: BH4QTWModel: LT8320AA
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker Trip Unit
Amps Rating 320A
Circuit Breaker Type Lt
Frame Size Frame L
Height 4.38"
Length 10 1/4"
Number Of Poles 4
Protection Type 0-60%
Series Series C
Trip Type Adjustable Thermal Magnetic
Type Trip Unit
Width 4.63"