EATON LDC3250T77W C Electronic Molded Case Circuit Breaker, L-Frame, Ldc, Complete Breaker | BH4LBD
EATON LDC3250T77W Molded Case Circuit Breaker, Ldc Type, Electronic Lsia Trip, 250A, 600 Vac, 250 Vdc
Item: BH4LBDModel: LDC3250T77W
In Stock
Get it by Monday, May 25
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 8 1/4"
Length 4.06"